Zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym naszym Klientom oferujemy szeroką gamę produktów marki TECHNITynk, której jesteśmy dystrybutorem. Polski producent m.in. tynków i farb elewacyjnych gwarantuje wysoką jakość za konkurencyjna cenę.

Firma TECHNITynk Sp. z o.o. została założona w dniu 21.01.2004

Jak sami o sobie piszą: „Celem działalności naszej firmy jest produkcja nowoczesnych, wielofunkcyjnych systemów dociepleń, tynków akrylowych, silikonowych, silikatowych, poliksanowych, farb fasadowych i farb wewnętrznych oraz szerokiej gamy innych produktów znajdujących zastosowanie w budownictwie.

Stosowane przez firmę rozwiązania recepturowe i technologiczne bazują na najnowocześniejszych technologiach, najwyższej jakości surowcach i standardach obowiązujących w Krajach Unii Europejskiej, a także na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników.

Szeroka gama kolorystyczna oferowanych produktów, konsultacje i szkolenia w zakresie ich zastosowania, gwarantują naszym Odbiorcom pełną satysfakcję z użycia materiałów naszej firmy i długi okres ich eksploatacji.”

 Więcej informacji o producencie na stronie : www.technitynk.pl